zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przyczepki dwuosiowe

Każdego człowieka czekają w życiu sytuacje wymagające przetransportowania dużych, ciężkich rzeczy w miejsce oddalone o kilka lub nawet kilkanaście czy też kilkadziesiąt kilometrów. Wymaga to dużo siły, jednak bez odpowiedniego sprzętu niemożliwe jest bezpieczne przenoszenie rzeczy z miejsca na miejsce. W takich sytuacjach dużym ułatwieniem są przyczepki...

Każdego człowieka czekają w życiu sytuacje wymagające przetransportowania dużych, ciężkich rzeczy w miejsce oddalone o kilka lub nawet kilkanaście czy też kilkadziesiąt kilometrów. Wymaga to dużo siły, jednak bez odpowiedniego sprzętu niemożliwe jest bezpieczne przenoszenie rzeczy z miejsca na miejsce. W takich sytuacjach dużym ułatwieniem są przyczepki samochodowe dwuosiowe. Nieważne czy jesteśmy w trakcie przeprowadzki, czy też długiej podróży z całą masą bagaży, przyczepki pomogą każdemu, kto tego potrzebuje.

Przyczepki jednoosiowe a dwuosiowe

Przyczepki samochodowe dwuosiowe charakteryzują się większą powierzchnią użytkową niż jednoosiowe. Można przewozić na nich większe i cięższe przedmioty bez obaw o ich bezpieczeństwo. Dwie osie sprawiają, że sprzęt jest łatwiejszy w użytkowaniu. Duża stabilność i przyczepność zapewnione są dzięki zwiększonym kontakcie z podłożem. Sprawia to, że przyczepka dwuosiowa ma lepsze właściwości trakcyjne, a co za tym idzie, dużo bardziej wygodne niż w przypadku przyczepki jednoosiowej jest manewrowanie nią. Wygodna jazda możliwa jest dzięki całkowitemu obciążeniu przyczepki, a nie samochodu. Zgodnie z przepisami, przyczepkę samochodową dwuosiową, której waga nie jest większa niż 750kg, mogą prowadzić już posiadacze prawa jazdy kategorii B. Nie wymaga więc to dodatkowych formalności. Jeśli przyczepka jest cięższa, wtedy trzeba postarać się o kategorie B96 lub B+E, w zależności od masy sprzętu.

Komfortowe użytkowanie przyczepki dwuosiowej

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, na rynku dostępnych jest coraz więcej akcesoriów. Są to dodatki bardzo funkcjonalne, dzięki którym holowanie przyczepki samochodowej dwuosiowej będzie jeszcze przyjemniejsze. Ceny przyczepki samochodowej wahają się, różnią ze względu na solidność wykonania oraz dostępność elementów pomocniczych. Zalicza się do nich między innymi plandeka do przyczepki, która zapewni przewożonym produktom bezpieczeństwo, chroniąc je przed uszkodzeniami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Przydatny może okazać się także hak do przyczepki, którego zadaniem jest solidne przytwierdzenie przyczepy do samochodu. Najlepsze haki to te wykonane z odpowiednich materiałów, które poradzą sobie w każdych warunkach. Do korzystania ze sprzętu zgodnie z prawem niezbędne są światła do przyczepki. Ich odpowiednia ilość i bezbłędne rozmieszczenie gwarantują widoczność na drodze i sprawią, że podróże będą dużo bardziej bezpieczne.

Funkcjonalność przyczepki samochodowej dwuosiowej

To, na jaki rodzaj przyczepki się zdecydujemy, determinuje, jak długo produkt będzie w stanie nam posłużyć. Przed zakupem należy więc dokładnie przestudiować dostępne oferty i zadbać o to, aby produkt sprowadzony został z pewnego źródła. Każda praktyczna przyczepka wykonana została z materiałów najwyższej jakości, odpornych na deszcze i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Wyposażone w osie hamulce zwiększają bezpieczeństwo jazdy, a odpowiednio dobrane akcesoria zwiększą komfort holowania przyczepki. Odpowiednio wyposażone przyczepki samochodowe dwuosiowe sprawdzą się w każdej sytuacji, bez względu na stan dróg, po jakich mamy zamiar się poruszać. Zakup przyczepki samochodowej to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje sprzętu solidnego, zdolnego do udźwignięcia nawet bardzo dużego ciężaru.

Przyczepa dwuosiowa Wiola... Przyczepa dwuosiowa Wiola...
  • Nowy

Przyczepa dwuosiowa Wiola Silezia +

Przyczepa terenowa lekka
Cena
5 877,00 zł brutto
4 778,05 zł netto
Przyczepa dwuosiowa Wiola... Przyczepa dwuosiowa Wiola...
  • Nowy

Przyczepa dwuosiowa Wiola Budowlana B2630

Przyczepa do przewożenia sprzętu budowlanego
Cena
12 719,00 zł brutto
10 340,65 zł netto
Przczepa dwuosiowa Wiola... Przczepa dwuosiowa Wiola...
  • Nowy

Przczepa dwuosiowa Wiola Kiper 2

Przyczepa towarowa ciężka
Cena
27 219,00 zł brutto
22 129,27 zł netto
Przyczepa towarowa Wiola... Przyczepa towarowa Wiola...
  • Nowy

Przyczepa towarowa Wiola Multitrader 2.7 S

Przyczepa towarowa ciężka
Cena
12 934,00 zł brutto
10 515,45 zł netto
Przyczepa dwuosiowa Neptun...
  • Nowy

Przyczepa dwuosiowa Neptun PRO N7-263 2 PRO

Profesjonalna przyczepa lekka
Cena
4 212,00 zł brutto
3 424,39 zł netto
Przyczepa dwuosiowa Neptun... Przyczepa dwuosiowa Neptun...
  • Nowy
Przyczepa dwuosiowa Neptun... Przyczepa dwuosiowa Neptun...
  • Nowy

Filtruj według