Specjalistyczne

Na rynku istnieje wiele przyczepek, każda z nich ma swoje własne przeznaczenie i ograniczenia, dlatego do niektórych zadań potrzebować będziemy przyczepy specjalistycznej. W naszym katalogu tego rodzaju przyczepek znajdą Państwo skrzyniowe przyczepy ciężarowe, lawety oraz przyczepy dostosowane do przewozu sprzętu budowlanego, motocykli, łodzi, quadów oraz...

Na rynku istnieje wiele przyczepek, każda z nich ma swoje własne przeznaczenie i ograniczenia, dlatego do niektórych zadań potrzebować będziemy przyczepy specjalistycznej. W naszym katalogu tego rodzaju przyczepek znajdą Państwo skrzyniowe przyczepy ciężarowe, lawety oraz przyczepy dostosowane do przewozu sprzętu budowlanego, motocykli, łodzi, quadów oraz innych rzeczy, których gabaryt nie pozwala na przewóz za pomocą mniejszej przyczepki. Dzięki najwyższej jakości materiałom, z jakich wykonane są oferowane przez nas produkty, mamy pewność, że nie tylko spełnią one swoje zadanie, ale również posłużą naszym klientom przez wiele długich lat.

Przyczepki stworzone do przewozu

Wśród przyczepek specjalistycznych wyróżniamy te, które idealnie sprawdzają się, kiedy zachodzi konieczność przewozu sprzętu, którego gabaryty i waga wykluczają użycie mniejszej przyczepki. Specjalistyczne przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego cechują się przede wszystkim dużym udźwigiem i możliwością zastosowania wielu ułatwień takich jak pneumatyczne lub obniżone zawieszenie, czy ruchome borty, które pozwalają na znacznie łatwiejszy załadunek oraz rozładunek przewożonego sprzętu. Przy wyborze przyczepki budowlanej należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy posiada ona odpowiednie zabezpieczenia. 

Każdy wielbiciel i posiadacz motocyklu powinien zaopatrzyć się w specjalistyczną przyczepkę do jego przewozu, która przydaje się nie tylko wtedy, kiedy nasz pojazd odmawia posłuszeństwa, ale również w innych sytuacjach, kiedy np. wyjeżdżamy na wakacje autem i pragniemy zabrać ze sobą ukochany motocykl. Dobra przyczepka do przewozu motocykla cechuje się odpowiednią ilością punktów zaczepienia, ponieważ to one trzymają nasz pojazd w miejscu i zapobiegają jego przewróceniu się. Dobrze dobrana przyczepka motocyklowa daje nam gwarancję, że jego przewóz będzie bezpieczny i bezstresowy dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. 

W naszej ofercie znajdą Państwo również dedykowane przyczepki do przewozu quada, które mają więcej punktów mocowania niż tradycyjne, dzięki czemu przewóz jest całkowicie bezpieczny. Wiele modeli przyczep do przewozu quadów posiada specjalne antypoślizgowe najazdy, które ułatwiają zarówno załadunek, jak i rozładunek. Tego rodzaju przyczepa ma dodatkowy plus, jakim jest możliwość transportowania na niej również motocykla, co dla posiadaczy obu rodzajów tych pojazdów jest sporym udogodnieniem. 

Łodzie również doczekały się specjalistycznych, dedykowanych przyczep do przewozu, które posiadają odpowiednie zabezpieczenia i minimalizują ryzyko uszkodzenia łodzi w transporcie. Odpowiednia ilość zaczepów, amortyzacja, hamulce najazdowe, to wszystko sprawia, że przyczepka do przewozu łódki cechuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. 

Lawety samochodowe, przyczepki ciężarowe

Lawety samochodowe kojarzą nam się głównie z awarią samochodu i przykrymi doświadczeniami. Owszem, lawety służą do przewozu uszkodzonych pojazdów, ale prócz tego mają inne zastosowania takie jak transport sprzętu budowlanego, przyczep, łodzi, czy maszyn związanych z przemysłem rolniczym. 

Kolejnym rodzajem przyczep specjalistycznych są przyczepki ciężarowe, które dzięki niskiemu zawieszeniu są łatwe w załadowywaniu i rozładowywaniu, co znacznie zmniejsza nakład pracy związany z przewozem produktów takich jak np. materiały sypkie, czy płody rolne.

Filtruj według