Do przewozu quadów

Przyczepy do przewozu quadów

Interesującym oraz nieco ekstremalnym środkiem transportu, coraz bardziej spopularyzowanym, są quady, które podbijają dzisiejsze mniej uczęszczane ulice i polne drogi. Quad jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i praktycznym, jeśli jesteś fanem ostrej zabawy i zróżnicowanej, niemonotonnej jazdy....

Przyczepy do przewozu quadów

Interesującym oraz nieco ekstremalnym środkiem transportu, coraz bardziej spopularyzowanym, są quady, które podbijają dzisiejsze mniej uczęszczane ulice i polne drogi. Quad jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i praktycznym, jeśli jesteś fanem ostrej zabawy i zróżnicowanej, niemonotonnej jazdy. Wybierając się w podróż wielu z nas boleje nad tym, że quad jest dość uciążliwy w przewożeniu, dlatego większość osób rezygnuje z zabrania go na wakacje, urlop bądź wyjazd. Idealnym rozwiązaniem problemu z transportem będzie przyczepa do quada, dzięki której bezpiecznie i bezproblemowo przetransportujesz swoje cztery kółka w określone miejsce. Jaką przyczepę do quada wybrać i czym kierować się podczas zakupu? Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc bezpiecznie i całkowicie legalnie zabrać quada ze sobą, używając do tego celu przyczepki? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przyczep, która rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Odpowiednie zabezpieczenie quada podczas transportu

W ofercie naszego Salonu Przyczep, posiadamy specjalne przyczepy, przeznaczone do transportu quada. Jedynym warunkiem, aby móc skorzystać z takiego rodzaju transportu jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, w przypadku, jeśli masa całkowita samochodu wraz z ładunkiem nie przekracza 3,5 tony. Odpowiednio dopasowana przyczepa sprawi, że przewóz Twojego sprzętu będzie szybki, bezproblemowy i bezpieczny. Wybierając konkretną przyczepę, należy zwrócić uwagę na ilość punktów mocowania, których powinno być od 4 do 6, aby odpowiednio unieruchomić pojazd, dzięki czemu quad nie będzie zsuwał się z przyczepki. Większość z nich jest wyposażona również w antypoślizgowe najazdy, które znacznie ułatwiają załadunek i rozładunek, co sprzyja bezpieczeństwu Twojego quada. W zależności od wielkości i ciężaru Twojego sprzętu, możesz dopasować odpowiednią przyczepę, która bezpiecznie i bezproblemowo przetransportuje go w miejsce docelowe. Jeśli jesteś posiadaczem dwóch quadów, proponujemy większą przyczepę, odpowiednio dostosowaną do tego rodzaju obciążenia.

Czym charakteryzują się przyczepy do quada?

Wszystkie nasze przyczepy do quada wyposażone są w odpowiednie parametry, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze oraz stabilność jazdy. Rampa najazdowa, uregulowany hamulec o dużej możliwości obciążenia, powłoka antykorozyjna z ocynku ogniowego, to tylko kilka z najważniejszych cech, które opisują nasze produkty. Sprawdź poszczególne modele i dowiedz się więcej na temat parametrów interesujących Ciebie przyczepek. Wzmocnienia w podłodze czy system szybkiej blokady kratownicy, sprawiają, że nasze przyczepki stanowią jedną z najbardziej atrakcyjnych, a przy tym nowoczesnych ofert na rynku. Uważasz, że przyczepa do quada do zbędny wydatek i myślisz o wykorzystaniu zwykłej? Transport quadów z użyciem nieprzystosowanej do tego celu przyczepy stanowi niebezpieczeństwo na drodze nie tylko dla Ciebie, ale również dla innych kierowców. Zastanów się, czy warto ryzykować uszkodzeniem pojazdów oraz amortyzatorów, czy lepiej zainwestować w sprzęt do tego przeznaczony.

Filtruj według