Przyczepy dwuosiowe

przyczepy samochodowe na raty

Przyczepa dwuosiowa

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów. Nasze podejście jest zawsze indywidualnie dopasowywane do oczekiwań i preferencji. Chcemy, aby sprzedawane przez nas produkty cieszyły się renomą na rynku. Prezentujemy Państwu nasze przyczepy dwuosiowe. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

przyczepy samochodowe

Filtry:

Producent:
Kategoria:
Zakres DMC:
Hamowana:
Długość:

Co to jest przyczepa dwuosiowa?

Przyczepa dwuosiowa, jak sama nazwa wskazuje, posiada dwie osie. Sprawia to, że jest ona dużo bardziej stabilna. Przy przyczepie tego typu maleje ryzyko, że przewróci się bądź odłączy od samochodu podczas wykonywania gwałtownych manewrów. Dużą zaletą tego typu lawety jest również bezpieczeństwo poruszania się. W tym rodzaju przyczepy pole kontaktu kół z podłożem jest większe niż w typie jednoosiowym. Z tego powodu zmniejsza się ryzyko wpadnięcia w poślizg podczas jazdy w trudnych warunkach. Nawet w przypadku wystrzału opony nie niesie to za sobą tak dużego niebezpieczeństwa, jak przy jednej osi, gdyż dzięki pozostałym trzem kołom przyczepa dość szybko może przejść do stanu względnej równowagi.

Ile kosztuje przyczepka dwuosiowa?

Zakres ceny przyczepek dwuosiowych jest niezwykle rozpięty. Ceny rozpoczynają się od 4500 złotych, jednak kwota uzależniona jest przede wszystkim od dozwolonej masy całkowitej, przeznaczenia lawety oraz firmy, która ją sprzedaje. W przypadku lawet dwuosiowych może być ona jeszcze wyższa, jednak wynika to z większej złożoności samego produktu. Do wyprodukowania takiej przyczepy potrzebne jest zwykle dwa razy więcej elementów niż w przypadku przyczepy jednoosiowej.

Ile waży przyczepka samochodowa dwuosiowa?

Niewątpliwą zaletą przyczepy dwuosiowej jest nie tylko jej stabilność oraz bezpieczeństwo, lecz także sposób, w jaki rozkłada się na niej masa załadunku. Obciąża ona samą przyczepę, a nie ciągnący ją samochód. Dzięki temu cały zespół pojazdów może poruszać się dużo szybciej niż w przypadku lawety z jedną osią. Inną, równie ważną cechą charakterystyczną dla przyczepy dwuosiowej jest jej zdolność do przewożenia dużych ciężarów, a obecność czterech kół i wynikająca z niej duża stabilność pozwala jej dobrze rozkładać ciężar.

W naszej firmie oferujemy przyczepy dwuosiowe w zakresie dozwolonej masy całkowitej do nawet 3500 kilogramów. Dzięki temu można przewozić nawet bardzo ciężkie przedmioty, takie jak sprzęt RTV, meble czy materiały budowlane. Ich solidna konstrukcja jest jedną z najlepszych na rynku, dzięki czemu cieszy się niesłabnącą popularnością.

Вітаємо!

Запрошуємо в наш магазин причепів та запчастин до причепів.

Наш магазин добре обладнаний і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

Години роботи:

Понеділок – П’ятниця: 9 -17
Субота: 9 – 14
Неділя: Зачинено

Адреса:

Телефон: