Wyszukiwanie zaawansowane

Advanced Search

Our brands

  • AL-KO
  • BRENDERUP
  • KNOTT
  • Lorries
  • Martz
  • NEPTUN
  • NIEWIADÓW
  • Winterhoff
  • ZASŁAW

Alior

Alior

tytulboxySprawdź naszą ofertę przyczepek samochodowych

Jednoosiowe

Dwuosiowe

Lawety

opis na główną

Wyjątkowa oferta przyczepek samochodowych

Przyczepki samochodowe to znaczne udogodnienie dla kierowców, zajmujących się przewozem towarów o najróżniejszym tonażu i ciężarze. Ze względu na odmienne preferencje oraz przeznaczenie poszczególnych przyczepek, wyróżniamy kilka rodzajów, które odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb będą stanowiły podstawę bezpieczeństwa i komfortu podczas transportu. Nasz salon posiada w swojej ofercie aż osiem kategorii przyczep samochodowych, podzielonych ze względu na rodzaj i odpowiednie funkcje, mianowicie przyczepki samochodowe dwuosiowe, jednoosiowe, skrzyniowe i ciężarowe, lawety, do przewozu sprzętu budowlanego, do przewozu quadów, do przewozu motocykli oraz do przewozu łodzi. Każdy rodzaj przyczepki ma na celu poprawienie komfortu przewożenia sprzętów oraz pełnienie wyznaczonych funkcji, które ułatwią nam transportowanie produktów.

Nasz salon oferuje Państwu najnowocześniejsze rozwiązania związane z mocowaniem wszelkiego rodzaju przyczep oraz przede wszystkim pomoc w doborze odpowiedniej przyczepy. Serwisowanie nowych, zarówno tych, objętych gwarancją, jak i pogwarancyjnych przyczep, to dla nas istotny proces usprawnienia funkcjonowania naszego salonu, który został stworzony z myślą o potrzebach naszych klientów. Przystępne cenowo sprzęty oraz akcesoria, dzięki którym zyskujesz możliwość modernizacji swojej przyczepki, to ukłon w stronę zmieniających się potrzeb użytkowników oraz gotowość do podążania za wciąż rozwijającą się technologią i sposobem mocowań naszych przyczepek samochodowych czy lawet.

Serwisowanie przyczepek gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych

Jesteśmy największym w Polsce serwisem przyczep, co sprawia, że jakość wykonywanych usług dorównuje tym, na poziomie światowym, zaś dbałość o komfort i interesy klienta to dla nas absolutny priorytet, podczas tworzenia oferty. Z pełną odpowiedzialnością i profesjonalizmem świadczymy dla Państwa usługi, wpisujące się w schemat napraw gwarancyjnych, jak np. naprawa hamulców, łożysk, układów elektrycznych oraz wykorzystujemy w swoich działaniach tylko i wyłącznie oryginalne części i akcesoria renomowanych firm. Jeśli zaś chodzi o serwis pogwarancyjny, oferujemy szybką, tanią i kompleksową renowację elementów stalowych, układów najazdowych, elektrycznych, łożysk, hamulców itp. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości elementów, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom gwarancję bezproblemowego dalszego eksploatowania danej przyczepki.

Przystępne ceny przyczepek samochodowych oraz serwisu

Nasz salon przyczep wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zaś wyspecjalizowana kadra pracownicza chętnie i z zaangażowaniem doradzi odpowiedni wybór idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb przyczepki samochodowej. Oferta serwisowania naszych produktów, ale również tych pogwarancyjnych, to ukłon w stronę potrzeb naszych klientów oraz gwarancja najwyższej jakości wykonywanych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby dorównać poziomem światowym producentom przyczep, a co za tym idzie, rozwijamy swoje umiejętności i zwiększamy asortyment dostępny w naszym salonie tak, aby podnieść komfort oraz wszelkie udogodnienia związane z użytkowaniem naszych przyczep samochodowych.