Nowość na rynku! Automatyczne pasy transportowe!

Każdy użytkownik przyczep niezależnie czy to towarowych, podłodziowych czy lawet wie jak ważne są pasy transportowe. Jest to element, który pozwala nam na bezpieczny transport towarów czy pojazdów, dobrze dopasowane i w odpowiedni sposób założone zabezpieczają ładunek przed niekontrolowanym przesunięciem. Przeciwdziałają siłom działającym na ładunek w czasie jego przemieszczania. Wpływają na ograniczenie strat wynikających z przemieszczania się transportowanych ładunków. Co najważniejsze – jeżeli widzisz że pasy są w jaki kolwiek sposób uszkodzone lub ich etykieta jest nieczytelna, powinieneś natychmiast zaprzestać użytkowania takich pasów!

Forankra jest polskim producentem pasów transportowych i to właśnie ich produkty oferujemy Państwu w naszym sklepie.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo pełen asortyment pasów transportowych firmy Forankra. Od pasów o długości 3 m, szerokości taśmt 25 mm o zrywalności 400 kg aż po pasy o długości 6 m, szerokości taśmy 50mm i zrywalności 5 ton.

W tym poradniku jednak chciał bym zwrócić uwagę na najnowszy produkt tego polskiego producenta którym są pasy transportowe z automatycznym zwijaniem pasa. Pierwszą i podstawową zaletą jest ich wielkość po zwinięciu. Zajmują znacznie mniej miejsca w porównaniu do klasycznych pasów transportowych, ponad to nie ma możliwości przypadkowego ich rozwinięcia przez co na pewno nie będą frywolnie latać za ładunkiem podczas przewożenia czego kolwiek. Dzięki zastosowaniu automatycznego zwijacza oraz klasycznego napinacza mamy wygodę i pewność dobrego zabezpieczenia ładunku. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów możemy być pewni bardzo długiej oraz bezproblemowej pracy pasów.

W asortymencie pasów automatycznych mamy w tej chwili do wyboru 2 opcje:
– pas automatyczny o długości taśmy 3 m i grubości 25 mm o zrywalności 400 kg,
– pas automatyczny o długości taśmy 3 m i grubości 50 mm o zrywalności 1200 kg.

Ze względu na gabaryty dostępna jest tylko jedna długość pasa natomiast pozostaje nam czekać na nowe pasy o powiększonej długości oraz większy parametr zrywalności.

Naszym zdaniem taki pas powinien posiadać każdy kto przewozi różnego rodzaju towary nie zależnie czy przewozi je samochodem osobowym, dostawczym czy na przyczepie, na pewno zawsze znajdzie się zastosowanie dla takiego pasa a nie zajmuje on dużo miejsca więc można go spokojnie mieścić do któregoś ze schowków, który się mieści w samochodzie.

Skontaktuj się z nami

aby poznać aktualną cenę przyczepy.