Przyczepy do transportu maszyn

przyczepy samochodowe

Filtry:

Producent:
Kategoria:
Zakres DMC:
Hamowana:
Długość:

Przyczepy do transportu maszyn 

Prezentowane modele są przeznaczone dla profesjonalistów poszukujących przyczep do transportu maszyn oraz specjalistycznego sprzętu. W ofercie znajdziesz między innymi wytrzymałe przyczepki do przewozu minikoparek czy innego typu sprzętów budowlanych. 

Przyczepy zebrane w naszej ofercie to wyłącznie sprawdzone modele pozwalające na wygodny załadunek i rozładunek. Wyposażone są w trap o niskim kącie najazdu, dzięki czemu załadowanie i rozładowanie sprzęty na lawetę odbywało się bezproblemowo. 

Bezpieczny transport maszyn na przyczepie

Dobrze dobrana laweta, z solidnym wyposażeniem jest kluczem do spokojnego transportu maszyn na miejsce pracy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. modele z antypoślizgową podłoga wykonaną z wodoodpornej sklejki i elementy konstrukcyjne zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe, które dodatkowo zwiększa jej wytrzymałość na tarcie i uderzenia. 

Aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo transportu sprzętu, pomożemy Ci dobrać do przyczepy odpowiednie wyposażenie i akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz modele ze stabilizatorami toru jazdy AL-KO skutecznie eliminującymi przechyły boczne, kołysanie czyi wężykowanie przyczepy. Amortyzatory gwarantujące redukcję niebezpiecznych wstrząsów na które mógłby być narażony ładunek oraz zwiększające w czasie jazdy i hamowania – wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa transporu. 

Skąd wiemy, że to najlepszy wybór przyczep do transportu maszyn?

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i setki godzin rozmów z klientami dają pewność, że doskonale znamy i rozumiemy Twoje potrzeby. Niezależnie czy wybierasz pierwszą przyczepkę czy rozszerzasz flotę pojazdów, możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych specjalistów w wyborze przyczepy do transportu maszyn dostosowaną idealnie do Twoich potrzeb i mieszczącej się w założonym budżecie. 

Zapraszamy do Salonu Przyczep w Łajskach k. Warszawy. Na miejscu nasi pracownicy pomogą ci wybrać lawetę dostosowaną do przewozu sprzętu w sposób pewny, bezpieczny i sprawdzony. Dysponujemy na miejscu szerokim asortymentem przyczep do transportu maszyn, począwszy od małych, zwrotnych przyczepek jednoosiowych, po solidne lawety o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) od nawet do 3500 kg. 

Вітаємо!

Запрошуємо в наш магазин причепів та запчастин до причепів.

Наш магазин добре обладнаний і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

Години роботи:

Понеділок – П’ятниця: 9 -17
Субота: 9 – 14
Неділя: Зачинено

Адреса:

Телефон: