Przyczepy jednoosiowe

przyczepy samochodowe na raty

Przyczepy jednoosiowe

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów. Zróżnicowane, a także indywidualne podejście przy każdym zamówieniu to dla nas priorytet. Pragniemy dostarczać produkty najwyższej jakości, które będą sprawdzać się nawet w najtrudniejszych warunkach. Podobnie jest w przypadku przyczep jednoosiowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem od najlepszych producentów na rynku.

przyczepy samochodowe

Filtry:

Producent:
Kategoria:
Zakres DMC:
Hamowana:
Długość:

Co to jest przyczepa jednoosiowa?

Odpowiednio dobrana przyczepa samochodowa umożliwia przewóz towarów o różnych gabarytach. Mogą się na niej znaleźć najmniejsze ładunki oraz wielotonowe przesyłki. W pierwszym przypadku o wiele lepiej sprawdzi się jednoosiowa przyczepa, której układ jezdny składa się z pary kół umieszczonej na jednej osi. Zazwyczaj znajdują się one dokładnie na środku konstrukcji lub bliżej jej tylnej krawędzi. Każdy model jednoosiowy wyposażony jest w solidną podpórkę, która umożliwia zachowanie stabilności nawet po odłączeniu jej od auta.

Przyczepy jednoosiowe dostępne w naszej ofercie stanowią najnowocześniejszą linię modeli wykonanych z najlepszych materiałów na polskim rynku. Produkty tej kategorii charakteryzują się innowacyjnym designem burt walcowanych na zimno, wytrzymałymi zaczepami burtowymi z kompensacją oraz dyszlem prowadzonym od osi dla większej wytrzymałości konstrukcji.

Wiele modeli wyposażonych jest w instalację elektryczną 12V z gniazdem wtykowym 13-PIN w standardzie. Wszystkie elementy ram są cynkowane ogniowo, co gwarantuje ich trwałość i dużą odporność na korozję. Dodatkowymi elementami są również otwierane przednie oraz tylne burty, koła podporowe z obejmą, uchwyty mocujące towar oraz rolki utrzymujące plandekę.

Ile waży przyczepa jednoosiowa?

Oferowane przez naszą firmę przyczepy jednoosiowe to funkcjonalny i sprawdzony sprzęt. Lekkie modele o dopuszczalnej masie całkowitej do nawet 3500 kilogramów to polecany wybór dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. Nasz asortyment obejmuje również wiele wariantów o dużej masie ładunkowej. Waga załadunku przyczepy jednoosiowej może się różnić w zależności od przeznaczenia. W przypadku klasycznej lawety może wynosić nawet do 1350 kilogramów, a w przypadku załadunku łodzi bądź skutera 750 kilogramów. Jest to spowodowane wykorzystaniem innych materiałów do budowy przyczepy oraz specyfiką przewożonych elementów.

Jesteśmy firmą, która oferuje doskonałej jakości lekkie przyczepy jednoosiowe. Bogate doświadczenie w sprzedaży modeli, a także szerokie grono zadowolonych Klientów to nasza domena. Przy każdym zleceniu dokładamy wszelkich starań, aby każda sprzedawana przez nas przyczepa samochodowa była niezawodna, a także cechowała się użytecznością oraz solidnością wykonania. Możemy zapewnić, że każdy model, który posiadamy w ofercie cechuje się wysoką jakością tworzyw, zapewniających trwałość nawet na wiele lat, nawet w przypadku dużych obciążeń czy pracy w ciężkich warunkach.

Вітаємо!

Запрошуємо в наш магазин причепів та запчастин до причепів.

Наш магазин добре обладнаний і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

Години роботи:

Понеділок – П’ятниця: 9 -17
Субота: 9 – 14
Неділя: Зачинено

Адреса:

Телефон: