Przyczepy motocyklowe i do quadów

Przyczepy motocyklowe i do quadów

Specjalistyczne przyczepy dostosowane do przewozu motocykli i quadów z naszej oferty to doskonale przemyślane, specjalistyczne lawety, którymi bez problemu przetransportujesz jednocześnie jeden, dwa lub trzy motocykle, skutery lub quad.  Zapewniają wygodny i bezpieczny załadunek i rozładunek pojazdu oraz szereg udogodnień, które pozwalają transportować je bez obaw.

Filtry:

Producent:
Kategoria:
Zakres DMC:
Hamowana:
Długość:

Przyczepy podmotocyklowe i pod quady

Szeroka oferta przyczep do transportu jednośladów i quadów daje nieograniczone możliwości dostosowania lawety do swojego pojazdu. I nawet jeśli początkowo wybór może okazać się trudny – służymy pomocą i fachowym doradztwem w doborze odpowiedniej, solidnej przyczepki do przewozu motocykla.

 

W co wyposażona jest przyczepa do przewozu motocykla lub quada

Wyposażenie przyczep samochodowych na motor czy quada powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb – szeroki wybór akcesoriów dostępnych w prezentowanych modelach pozwala wybierać spośród dziesiątek udogodnień do bezpiecznego transportu motocykla czy innych sprzętów rekreacyjnych:

  • rampy załadunkowej o niskim kącie najazdu lub wciągarki automatycznej pozwalających na wygodne załadowanie i rozładowanie motocykla
  • hydraulicznie opuszczanej powierzchni transportowej, która umożliwia łatwe i szybkie opuszczenie powierzchni transportowej przyczepy na poziom gruntu
  • płóz do mocowania i pasów zabezpieczających, które zwiększają stabilność przewożonego sprzętu w postaci motocykla, skutera lub quada
  • zabudowanych błotników ograniczających do minimum zabrudzenie transportowanego pojazdu
  • systemów hamowania postojowego oraz najazdowego
  • instalacji elektrycznej 12V z gniazdem wtykowym 13-PIN

i wiele, wiele innych udogodnień, które sprawią, że transport do motocykla lub quada będzie bezpieczny i komfortowy.

 

Innowacyjne rozwiązania w przyczepach motocyklowych

Przyczepki moto w naszej ofercie to starannie wybrane modele, które dzięki przemyślanym rozwiązaniom zapewniają dużą zwrotność oraz stabilną jazdę nawet w niesprzyjających warunkach drogowych. Nowoczesne przyczepy moto zaprojektowane są z uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników jednośladów.

 

Przyczepy motocyklowe na prawo jazdy kat. B.

Większość przyczepek motocyklowych sprzedawanych w Salonie Przyczep to modele do 750 DMC (dopuszczalnej masy całkowitej), co pozwala prowadzić je bez konieczności zdobywania dodatkowych uprawnień. Wystarczy prawko kat. B, aby bezpiecznie transportować jednoślad na dedykowanej do tego przyczepce.

 

Skorzystaj z fachowego doradztwa w wyborze przyczepy do motocykla lub quada

Doskonale wiemy, że mnogość modeli przyczepek pod moto lub quad nie ułatwia wyboru. Szczególnie jeśli to Twój pierwszy zakup. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, przeszkolony personel Salonu Przyczep pomoże Ci dobrać model przyczepy odpowiedni do Twoich indywidualnych potrzeb, wyjaśni różnice w ofercie różnych producentów oraz udzieli wsparcia na każdym etapie zakupu.

Skontaktuj się z nami

aby poznać aktualną cenę przyczepy.