Przyczepy Samochodowe

Pełna oferta naszych przyczep

przyczepy samochodowe na raty

Przyczepy samochodowe 

Kupno przyczepy wymaga dokładnego określenia jej zastosowania. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów lawet, które dostosowane są do transportu innych towarów. Z tego powodu warto zastanowić się nad zakupem przyczepy jednoosiowej bądź dwuosiowej. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo zróżnicowane lawety, które z pewnością sprostają nawet wysokim wymaganiom.

przyczepy samochodowe

Filtry:

Producent:
Kategoria:
Zakres DMC:
Hamowana:
Długość:

Czym się charakteryzują przyczepy samochodowe jednoosiowe?

Przyczepy jednoosiowe są pojazdami z dwoma kołami, które umieszczone są na jednej osi. Można na nich transportować ładunek od 300 do około 750 kilogramów bez ryzyka zbyt dużego ciężaru. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różne modele przyczep, które różnią się między sobą przede wszystkim budową. Niektóre z nich mają otwierane burty, dzięki którym ładunek jest zabezpieczony przed wypadnięciem podczas jazdy. Można je otwierać z przodu albo z tyłu, aby wygodnie załadować potrzebne rzeczy. Są odpowiednio przystosowane do przewożenia skuterów oraz łodzi, cięższych materiałów budowlanych czy nawet mebli.

Przyczepy dwuosiowe – ich właściwości oraz zalety

Obecność dwóch osi w przyczepie sprawia, że jest ona dużo bardziej stabilna. Dzięki temu maleje więc ryzyko, że w przypadku manewrów na drodze przewróci się bądź odłączy od samochodu. Co za tym idzie, wzrasta także bezpieczeństwo poruszania się po drogach. W tym rodzaju lawety kontakt z podłożem jest zdecydowanie większy niż w typie jednoosiowym to zmniejsza się ryzyko wpadnięcia w poślizg podczas jazdy w trudnych warunkach. Nawet w przypadku zniszczenia jednej opony pozostałe trzy doprowadzą całą przyczepę do stanu względnej równowagi. Z pewnością nie przewróci się ona tak gwałtownie jak jej jednoosiowy odpowiednik.

Dzięki obciążeniu samej przyczepy, a nie ciągnącego ją samochodu, zespół pojazdów może również poruszać się dużo szybciej i sprawniej niż w przypadku doczepki z jedną osią. Cztery koła i wynikająca z nich dobra stabilność pozwala przyczepie lepiej znosić obciążenie niż w modelach jednoosiowych. Jest to równie istotna kwestia, ponieważ chcąc transportować większe ładunki lepiej zdecydować się na wariant dwuosiowy.

Ile kosztuje przyczepa?

Koszt przyczep samochodowych może różnić się w zależności od typu lawety, jej przeznaczenia oraz maksymalnego obciążenia. Najtańsze warianty jednoosiowe zaczynają się od kwoty 4500 zł, jednak modele dwuosiowe będą już zdecydowanie droższe. W naszej firmie dbamy o to, aby każdy Klient otrzymał indywidualną ofertę wraz z wyceną tak, aby mógł wybrać najlepszy model dla siebie.

Вітаємо!

Запрошуємо в наш магазин причепів та запчастин до причепів.

Наш магазин добре обладнаний і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам.

Години роботи:

Понеділок – П’ятниця: 9 -17
Субота: 9 – 14
Неділя: Зачинено

Адреса:

Телефон: